آینده انتشار انگلیس بازداشت دستگیری گزارشگر

آینده: انتشار انگلیس بازداشت دستگیری گزارشگر روزنامه نیروهای مسلح اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل پنتاگون ۱۸ میلیون دلار به مراکش کمک مالی می‌کند

به گزارش ایسنا، به نقل از المنار، رسانه های آمریکا اعلام کردند که پنتاگون حدود ۱۸ میلیون دلار را در چارچوب کمک های نظامی-امنیتی به مراکش تخصیص داده شده است داده

پنتاگون ۱۸ میلیون دلار به مراکش کمک مالی می‌کند

پنتاگون ۱۸ میلیون دلار به مراکش کمک مالی می کند

عبارات مهم : مراکش

رسانه های آمریکا از کمک مالی پنتاگون به مراکش جهت مبارزه با تروریسم خبر دادند.

به گزارش ایسنا، به نقل از المنار، رسانه های آمریکا اعلام کردند که پنتاگون حدود ۱۸ میلیون دلار را در چارچوب کمک های نظامی-امنیتی به مراکش تخصیص داده شده است داده و قرار است که این حمایت مالی به تقویت توانایی های نیروهای دولتی مراکش مانند تجهیزات ترابری و خودروهای نظامی، سلاح و همچنین نظارت بر آموزش نیروهای مراکش جهت برخورد با تهدیدات تروریستی و مبارزه با داعش تخصیص داده شده است داده شود.

پنتاگون ۱۸ میلیون دلار به مراکش کمک مالی می‌کند

این حمایت مالی که رباط به دست آورده در مقایسه با کمک های مالی آمریکا به کشورهای خاورمیانه و آفریقای شمالی کمتر هست. آمریکا هر سال به اردن ۱۳۸ میلیون دلار، لبنان ۱۲۰میلیون دلار، تونس ۳۱ میلیون دلار و به عمان ۱۲ میلیون دلار کمک کرده است.

رسانه های آمریکایی همچنین اعلام کردند که کمک های مالی پنتاگون به کشورهای شمال آفریقا و خاورمیانه جهت اقداماتی از قبیل “تحقیق راجع به معیارهای حقوق بشر به خاص در جهت برخورد با نیروهای تروریستی داعش و نیز تهدیدات مرزی این کشورها” به کار گرفته می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از المنار، رسانه های آمریکا اعلام کردند که پنتاگون حدود ۱۸ میلیون دلار را در چارچوب کمک های نظامی-امنیتی به مراکش تخصیص داده شده است داده

وزرات دفاع آمریکا پیشتر اعلام کرده بود که ارتش مراکش موشک های “هوابه هوا” در قرارداد با شرکت “ریتون” آمریکا به دست خواهد آورد.

پنتاگون اعلام کرد که این موشک های پیشرفته در کارخانه های این شرکت در ایالت “آریزونا” تولید خواهد شد و شرکت مذکور لوازم یدکی و تجهیزات خاص این موشک ها را نیز جهت مراکش تامین خواهد کرد.

واژه های کلیدی: مراکش | میلیون | آمریکا | تجهیزات | پنتاگون | رسانه ها | رسانه های آمریکا | نیروهای تروریستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs